Je leeft je leven. Je zoekt, twijfelt, geniet, doet, vecht, wil het zo graag begrijpen. Je bent bereid om verder te kijken dan je neus lang is. En te begrijpen hoe het zo gekomen is, zodat het je niet meer overkomt in de toekomst of hoe je het succes vooral kunt behouden. Je bent hard aan het werk.
Maar nog steeds staat dezelfde koptekst boven jouw leven: de man die de wereld redde; de vrouw die zich uit de puinhoop worstelde; de dochter die nooit meer thuis kwam; de jongen die voor zichzelf koos.
Welke koptekst dan ook.........er is energie in vast komen te zitten en onbewust blijf je ernaar leven. Wil je er vrij van zijn dan zul je de DELETE knop moeten activeren om ruimte te maken voor een nieuwe tekst die nu bij jou past.
Comments