Contactgegevens readers en healers

Mocht je een healing of reading willen laten doen door een leraar of een  afgestudeerde healer/reader dan vind je hier de contactgegevens.

Reading op thema, algemeen & healing

LERAREN                                           

Nijmegen

Catharina Janssen         06 43 922 456               catharina@inzichtpresent.nl       www.inzichtpresent.nl

STUDENTEN

Arnhem
Hans Bezemer               06 49 800 808              bezemerhans@gmail.com

Beuningen
Marian Beumer             06    40 149 640            marian.beumer@live.nl

Nijmegen
Harry Lasschuyt            024  35 68 253
Liesbeth Sanderse        06    36 294 254            liesbeth.sanderse@gmail.com

Velp
Petra Thissen               06    23 846 959            petrathis@gmail.com www.magischperspectief.nl

Wychen
Ton Hollmann               024  64 20 318              hollm001@online.nl

Reading algemeen & healing

Grave
Hetty Janssen               06 47 845 366              hetty.janssen@beidehanden.net
www.beidehanden.net

Hernen
Claudia de Klein            0487 53 2994               claudia.de.klein@12move.nl

Malden
Iris van Eerd                 024  35 80384               irisvaneerd@live.nl
www.irisvaneerd.nl

Meterik
Nicole Geertjens           06   38 658 132             info@deontluikendebloem.nl
www.deontluikendebloem.nl

Nijmegen
Jolanda van Kempen                                        www.jvankempen.nl
Linda Kuppen               06    49 766 938          www.voetreflextilia.nl
Baukje Slik                    06   16 445 347            baukjeslik@gmail.com
Hannah Weerkamp       06   18 363 718           hannah_weerkamp@hotmail.com

Nuland
Esther Bindels              073-53 21 323              info@estherbindels.nl
www.thuisineigenlijf.nl

Ottersum
Jeannet van Bergen      06    13950838             jfjvanbergen@home.nl

Veenendaal
Louis Raaijmaakers       0318 500201                 Louis.raaijmaakers@gmail.com